Jangtse jõel kruiise teekond ja reserveering

Cruise Map

Broneerimine Hetkel

4-päevane teekond Chongqingist Yichangi

1 päev: lahkumine Chongqingist
Kruiisi check-in’is tuleks olla enne 19.00 ning kruiis ise algab kell 21.00. Naudi saginat ja melu laeval, kuid leia aega ka puhkuseks, et järgmisel päeval värskena ärgata.

2 päev: Shibaozhai
Kui tingimused jõel lubavad, on hommikul võimalik minna ekskursioonile Fengdu kummituslinna, mis on tuntud oma Mingshani mäel asuvate kummitus- ja kuradikujude poolest. Pärastlõunal mine matkale Shibaozhaisse – Mingi dünastia ajal ehitatud 12-korruseline puidust pagoodi, mis näeb välja kui Jangtse jõe ääres kõrguv hiiglaslik bonsai.

3 päev: Shennongi voog
Kolmandal päeval läbib kruiis kaht esimest kuru – Qutangi ja Wu kurusid. Hommikul on lisavõimalus minna ekskursioonile Baidichengi ehk Valge Valitseja linna, mis on muistne linn Qutangi kuru läänetipus. Pärastlõunal ootab ees ekskursioon erilisel paadil ning sõit sügavale Shennongi voogu.

4 päev: Kolme kuru tamm ja Yichangi jõudmine
Hommikul mine ekskursioonile Kolme kuru tammile, mis on suurim tamm ning hüdroelektriline projekt maailmas. Seejärel seila Xilingi kuruni. Laev randub Yichangis umbes 12.30.

Neljapäevane reis Yichangist Chonggingi

1 Päev- Yichangist väljumine
Yichangis registreeru oma reisile peale õhtusööki, kuid kindlasti enne kella seitset õhtul. Naudi kohalikku melu ja saginat, kuid puhka kindlasti välja järgise päeva väljasõduks ja vaatamisväärsustega tutvumiseks imeilusas Yangtzes.

2 Päev- Kolme guru tamm
Hommik algab Xiling Gorge jõel purjetamisega. Randumiskohas saavad soovijad osaleda Kolme guru hõimu ekskursioonil, mis pakub huvitava pilguheidu Xiling Gorgese regiooni elule. Lõunal toimub ekskursioon Kolme guru tammi platsile, mis on maailma suurimaks paisuks ja hüdroelektriprojektiks maailmas. Õhtul saab samuti paadiga läbi Kolme guru tammi seilata.

3 Päev- Shennongi jõgi
Hommikul toimub paadiekskursioon väikesel aeru- ja purjepaadil, mis viib kaugele Shennongi jõele. Teekond viib läbi Wu Gorgei ja Qutang Gorgei. Hilisel lõunapoolikul saab soovi korral minna White Emperor linna ekskursioonile, kus saab imetleda antiikse linna hõngu Qutang Gorge läänepoolses tipus.

4 Päev- Shibaozhai
Hommikul toimub ekskursioon Shibaozhaisse, mis on kaheteiskümne korruseline puust pagood, mis on ehitatud Mingi dünastia ajastul. See näeb välja nagu hiiglaslik bonsai (e. dekoratiivne kääbusmänd) keset Yangtze jõge. Lõunast saab külastada Fengdu kummituslinna, mis on tuntud Mingshani mäe kummituskujude ja kuradite poolest.

5 Päev- Saabumine Chonggingi
Viienda päeva hommikul kell 8:30 jõuab kruiis Chonggingisse, kus peale hommikusööki ka väljutakse.


Three Gorges

Olulised nõuanded
1. Etteregistreerumine on vajalik
On tugevalt soovitatav võimalikult vara kruiisile ette registreerida, eriti kõrghooajal nagu mai, september ja oktoober.

2. Transport Chongqingi kaile
Taksosõit Chongqingi raudteejaamast (Chongqing North Railway Station) Chaotianmeni dokki võtab umbes 40 minutit (hind 30 CNY) ning Chongqingi lennujaamast 60 minutit (80 CNY).

3. Transport Yichangi kaile
Taksosõit Yichangi rongijaamast (Yichang East Railway Station) New Century kaile või Taohuacuni kaile võtab umbes 50 minutit (80 CNY) ning Yichangi lennujaamast 80 minutit (150 CNY).

4. Einetamine kruiisil
Tavaliselt pakutakse kruiisil külluslikke hommiku- lõuna- ja õhtusööke, kus leidub iseloomulikke toite nii Hiina kui Lääne köögist. Kruiisi lõpetab Kapteni Hüvastijätu bankett.

5. Jootraha jätmine
Jootraha asemel maksavad külastajad juba check-in’is n-ö hea teeninduse tasu, mis on 150 CNY täiskasvanu kohta.

6. Riietusstiil
Nii laevale kui ekskursioonidele sobivad tavalised igapäevariided. Kindlasti tasub ekskursioonide tarbeks kaasa võtta paar mugavaid jalatseid.

7. Lapsega reisimine
Tavaliselt on alla 12-aastastele eraldi lapsepilet, mille hind on 50% täiskasvanupiletist, kui ta jagab voodikohta vanematega ning 75% täiskasvanupiletist, kui soovitakse eraldi voodit.

8. Üksi reisijale
Üksi reisijad võivad broneerida terve kajuti ning maksta 75% ekstratasu või jagada kajutit teiste reisijatega. Jagamise korral pannakse ühte kajutisse ühest soost reisijad ning lisatasusid ei rakendu.

Kliendi Tagasiside
1. Suurimad tänud kõige eest meie Victoria Jenna elamusel. Mina ja mu abikaasa veetsime kruiisil suurepäraselt aega.
—-Susan Caltabiano, Austraaliast

2. Meil oli suurepärane reis Hiina. Suured tänud abi ja nõuannete eest, te tegite psuurepärast tööd.
—-Ian Milne, Inglismaalt

3. Me soovime teid väga tänada, sest nautisime oma kruiisi väga. Laev oli super ja meeskond ülimalt hoolitsev. Erilised tänud Jackile, kes meid restoranis teenindas. Ta oli viisakas, hooliv ja arvestas kõigi meie soovidega, vahepeal isegi enne kui meil jõudsid soovid tekkida oli ta nende eest juba hoolt kandnud.
—-Judith Ryan, Inglismaalt

4. Meie kruiis oli lihtsalt ülim. Me olime ühed vähestest lääneinimestest pardal ning meie eest hoolitseti kui esimese klassi reisijate eest. Kõik toimus väga plaanipäraselt ja täpselt ning ka juhid olid väga abivalmid.
——-Gerry Cawdeary, Inglismaalt

5. Suured tänud meie reisi organiseerimise eest. Kõik oli suurepäraselt korraldatud ja me soovime teid väga tänada, et olete kõigele tähelepanu pööranud. Me soovitame teie firmat kindlasti ka teistele.
—-Jean ja Colin Kwong, Austraaliast